Zamów logo (sklep)

Home  >>  Zamów logo (sklep)

Chcesz kupić profesjonalne logo?

Oczywiście, że możesz to zrobić u mnie, ale jeśli Ci z jakiegoś powodu nie podobają moje projekty, to nic nie stoi na przeszkodzie, by poszukać kogoś innego. Obecnie na polskim rynku mamy tak dużą konkurencję projektującą logo, że aż trudno za tym nadążyć. Dlatego nikogo na siłę nie próbuję przekonać, że to właśnie ja powinienem być Twoim projektantem logo.

Nie mniej jednak, nie profesjonalnie byłoby powiedzieć, róbcie co chcecie. Jak nie Ty, to ktoś inny się zainteresuje moimi logotypami. Otóż dla mnie na pierwszym miejscu liczy się zaufanie klienta, cena, odpowiedni poziom rysunków, finalna wersja i dbałość  o każdy piksel czy wektor.

Kiedyś tutaj był formularz zamówieniowy, ale musiałem z niego zrezygnować. Powód? Hakerzy, a może konkurencja wykorzystywali mój formularz do wysyłanie niechcianych wiadomości. Przez to moja pozycja na rynku mocno stopniała.

Jak  możesz zamówić u mnie logo już gotowe ze sklepu?

Nic prostszego.  Wystarczy, że wejdziesz na stronę sklepu i wybierzesz właściwy dla ciebie wzór logotypu. Zapamiętaj numer wzoru wpisany w tytule strony i napisz do mnie tradycyjnego maila. Adres mailowy znajdziesz w  zakładce “kontakt”. Gwarantuję. że udzielę odpowiedzi najpóźniej do  dwudziestu czterech godzin, no chyba, że tego dnia będę miał złamany obojczyk (tak było 23 listopada 2021).

Dla pewności w tytule maila wpisz „jestem zainteresowany/a kupnem logo”, a w treści wpisuj co tylko Ci do głowy przyjdzie.

A co, jeśli nie masz maila? Jak wtedy mogę kupić logotyp?

Tu trochę byłoby to dość zaskakujące, zwłaszcza, że niektórzy mail porównują do takiej wartości jak PESEL. Każda osoba ma swojego maila, bo bez tego to chyba już nawet konta bankowego nie można założyć :) Jednak drugą i równie skuteczną formą kontaktu jest telefon, który również znajdziesz w  zakładce “kontakt”.