Grafik komputerowy – Kilka słów o mnie

Home  >>  Grafik komputerowy – Kilka słów o mnie

Grafik komputerowy z Łodzi

Nazywam się Jakub Zieliński. Mieszkam w Łodzi od urodzenia. Tu się wychowałem i tu założyłem rodzinę. Stworzyłem stronę internetową pod nazwą InterPolska.NET z myślą o doskonaleniu swoich umiejętności poprzez projektowanie grafiki rastrowej (np. zdjęcia) i wektorowej (np. logo). W 2003 roku postanowiłem założyć firmę pod tą samą nazwą, co adres internetowy. W między czasie zatrudniłem dwóch pracowników i zdobyłem kolejne doświadczenia utrzymując relację z partnerami biznesowymi. Prowadziłem firmę do 2010 roku. Od tej pory pracuję jako grafik komputerowy wyłącznie na zlecenie oraz dla poważnych agencji reklamowych. W każdej agencji zdobywam inne doświadczenie. W firmie Top-Dog zajmowałem się głównie składaniem tekstów, projektowaniem billboardów, teczek i ulotek. W MindWalk Images projektowałem głównie modele i stoiska 3D korzystając z 3d studio MAX, a w HOKITO nauczyłem się budować strony WWW korzystając z języka HTML 5 / CSS 3.

Zapraszam wszystkich do współpracy.

Etapy współpracy ze mną:

 • Kontakt - Grafik komputerowy

  KONTAKT

  Można się ze mną skontaktować za pomocą formularza lub telefonu. Odpisuję na każdy mail, nawet na ten, na który nikt by nie odpisał ;)

 • Spotkanie - Grafik komputerowy

  SPOTKANIE

  Proponuję spotkanie u mnie w domu lub u klienta, o ile to możliwe. Na spotkaniu będziemy mogli uzgodnić szczegóły projektów, celów i rozwiązań. Podpisujemy umowę i działamy pełną parą.

 • Realizacja projektów - Grafik komputerowy

  REALIZACJA

  Na podstawie informacji przekazanych przez klienta, zaczynam realizację zlecenia. Czas realizacji jest uzgadniany w trakcie spotkania.

 • Finał - Grafik komputerowy

  ZAKOŃCZENIE

  Po akceptacji projektów następuje dogadywanie ostatnich szczegółów i przekazanie plików na wskazany adres mailowy / serwer. W razie problemów służę dalszą pomocą.