Lalkowy Teatr Wędrowny

Home  >>  Portfolio  >>  Logo  >>  Lalkowy Teatr Wędrowny

Lalkowy Teatr Wędrowny

Dziękuję firmie Lalkowy Teatr Wędrowny za współpracę, która była owocna.

Udało nam się wspólnymi siłami zrealizować logo.

Dzięki moim projektom firma mogła zbudować wiarygodny wizerunek na rynku. Wyraźne i przykuwające uwagę logo sprawiło, że marka stała się łatwo rozpoznawalna. Materiały eksploatacyjne, które zaprojektowałem, pozawalają firmie na łatwy kontakt z klientem. To ogółem sprawiło, że firma stała się przyjazna.
firma_pierwszy
firma drugi

Nowoczesny design produktów spowodował, że firma może z łatwością konkurować z najlepszymi. Dzięki temu, że wszystkie materiały eksploatacyjne zostały zaprojektowane przeze mnie, udało się stworzyć wspólny i wiarygodny wizerunek.

Jeśli podobają Ci się moje projekty,
skontaktuj się ze mną.

Pamiętaj: Im więcej zamówisz u mnie produktów, tym wizerunek Twojej firmy będzie pełniejszy. Nie wahaj się ani chwili, już dziś Twoja firma może zyskać nową jakość. Wystarczy jeden telefon / mail. Długoletnie doświadczenie projektowania materiałów eksploatacyjnych sprawa, że jestem wstanie doradzić klientowi najlepsze dla niego rozwiązania, które są zgodnie z najnowszymi trendami.

firma trzeci

Co jeszcze można wykonać poza logo?

Odpowiedz jest niezwykle prosta. Wszystko. Ogranicza mnie jedynie wyobraźnia i wytyczne klienta. Mogę stworzyć np.:

 • projekt wizytówka
  Wizytówkę: Dobrze zaprojektowana wizytówka świadczy przede wszystkim o profesjonalizmie firmy i o tym, że dba ona o każdego klienta. Dzięki wizytówce zarówno firma, jak i klient oszczędzają czas i co za tym idzie pieniądze. Dlaczego? Kiedy dostajesz wizytówkę do ręki masz na niej podane w przejrzysty i czytelny sposób najważniejsze dla siebie (klienta) informacje.
 • projekt kupon rabatowy
  Kupon rabatowy: Kupon rabatowy pozwala na dowolne premiowanie klientów sklepu dodatkowymi zniżkami na zamówienie. Kupon przytrzymuje klienta na dłużej, zachęcając do ponownego przybycia do sklepu czy firmy usługowej.
 • projekt ulotka
  Ulotkę: Dzięki ulotce można poinformować klienta o najnowszej ofercie firmy, promocjach, rabatach, itd. Ulotka zaprojektowana z fantazją i rozmachem sprawia, że obraz firmy pozostaje na długo w głowie klienta.
 • projekt folder reklamowy
  Folder składany: Pełni podobne funkcje jak ulotka, różnica polega na tym, że dzięki folderowi możemy przekazać klientowi dużo więcej informacji. Po prostu za niewiele wyższą cenę mamy wszystkie plusy wynikające z ulotki i dodatkowo większą objętość.
 • projekt plakat
  Plakat: Forma plakatu pozwala w telegraficznym skrócie zaprezentować wizerunek firmy, który ma pozostać na dłużej w świadomości klienta. Duża powierzchnia plakatu sprawia, że jest on widoczny z daleka i dzięki temu lepiej przykuwa uwagę.
 • projekt teczka ofertowa
  Teczkę ofertową: Teczka ofertowa służy do eleganckiej i profesjonalnej prezentacji oferty klientowi. Pozwala uporządkować dokumenty oraz przekazać materiały reklamowe w zorganizowanej formie.
 • projekt kalendarz
  Kalendarz: Kalendarz służy do ozdobienia biura, a jednocześnie stanowi formę promocji firmy dla klientów, którzy odwiedzają jej siedzibę.
 • projekt notes
  Notes: Notatnik jest wykorzystywany przez firmę głównie do tego, by móc przekazać jakaś pisemną informację, a przy okazji klient zabierze ze sobą nie tylko notatkę, ale również reklamę firmy bądź usługi.
 • projekt katalog
  Katalog: Pełni podobne funkcje jak folder składany, różnica polega na tym, że dzięki katalogowi możemy przekazać klientowi znacznie więcej informacji. Katalog jest przydatny firmom, które chcą pokazać swoje 20% produktów (minimum 100) w atrakcyjnych cenach.
 • projekt strona www
  Strona WWW – Każda rozwijająca się firma MUSI posiadać swoją stronę internetową pokazującą klientom wszystkie walory firmy. Jest to jedna z najtańszych form promocji i informowania swoich klientów o usługach firmy.
 • projekt billboard
  Pozostałe – Jeśli masz inny pomysł, napisz. Z przyjemnością pomogę.

W jaki sposób są tworzone produkty?

 1. Kontakt i rozmowa
 2. Przemyślane, spójne koncepcje
 3. Druk próbny
 4. Projekt strony WWW (za darmo)
 5. 100% zadowolenia
 6. Finał dogadany.
finalny projekt

Zapraszam do współpracy.

Chcę tworzyć duży i silny profesjonalny zespół, w którym po jednej stronie będzie doświadczony grafik, a po drugiej zadowolony klient. Poniżej przedstawiam rekomendacje firm, z którymi współpracowałem.

Zobacz projekty logo
Comments are closed.
Oto firmy dla których miałem / mam przyjemność pracować:

 • projekt logo
 • logo projekt
 • logotyp
 • projekt logo firmy
 • logo
 • loga firm
 • logotypy firm
 • projekt logotypów
 • logotyp

Słowa wpisywanie przez klientów:

agen­cja rekla­mowa poznań pro­jekto­wanie gra­ficzne kam­pa­nie online kalen­darze jedno­plan­szowe e-marke­ting gadżety pro­jekto­wanie stron shopper marke­ting multimedia pro­jekto­wanie stron inter­netowych systemy cms inter­net agen­cja rekla­my warszawa znaki firmowe animacja konkursy agen­cja rekla­my Łódź two­rze­nie stron agen­cja marke­tingu inter­netowego agen­cja inter­netowa wizualizacje 3d strony www blogi firmowe agen­cja rekla­mowa opole druk public relations kam­pa­nie inter­netowe pro­jekto­wanie stron www łódź logo­typy agen­cja marke­tingu kalen­darze książkowe marke­ting inter­netowy notesy social media marke­ting pro­jekto­wanie loga pro­jekto­wanie reklam Łódź social media marke­ting w internecie sklepy inter­netowe łódź alt gra­fika agen­cja interaktywna Łódź ulotki facebook firmowy serwisy two­rze­nie stron inter­netowych foto­gra­fia re­kla­ma w wyszukiwarkach foldery rekla­mowe pro­jekto­wanie stron www re­kla­ma wewnętrzna pro­jekto­wanie www re­kla­ma fototapety rzeszów gadżety rekla­mowe CMS re­kla­ma rzeszów kalen­darze Łódź projekt loga emarke­ting agen­cja iden­tyfi­ka­cja wizu­alna agen­cja rekla­mowa warszawa webdesign druk zaproszeń pre­zenta­cje inter­aktywne pro­jekty agen­cja komu­nika­cji marke­tin­go­wej w-marke­ting apli­ka­cje pro­jekto­wanie logo
Kategoria: LogoPortfolio
Wykonanie: